KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10335648
nr 1033 5648
Gravyrer
3 st, 38x26
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 april 2016
kl 18:07:30
200 kr
300 kr
Gravyrer
Kondition: slitage, skador
nr 1033 5648
Gravyrer
3 st, 38x26
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 25 april 2016 |